گزارش کامل و تصویری از اکران مردمی «درمسیر باران» با حضور امین زندگانی در پردیس هویزه

اکران مردمی انیمیشن سینمایی «درمسیر باران» به کارگردانی حامدکاتبی و بازی امین زندگانی امروز در پردیس سینمایی هویزه مشهد برگزار شد.

در این رویداد امین زندگانی در پردیس هویزه ، حضور پیدا کرد و با حضور و استقبال گرم مردم مشهد روبرو شد و مردم در شلوغی و ازدحام زیاد با هنرمند محبوبشان عکس یادگاری گرفتند.

پس از آن امین زندگانی بازیگر نقش «ریان» در انیمیشن «در مسیر باران» ، با معلولین جسمی و ذهنی و آسایشگاه شهید فیاض‌بخش که در سینما حضور داشتند ملاقات کرد و با استقبال آنان مواجه شد.

با آغاز شدن مراسم ، قرائت کلام الله مجید ، پخش سرود ملی ایران، رئیس مرکز آفرینش های هنری استان قدس رضوی (محمدعلی چمی گو) شروع به سخنرانی کرد. پس از سخنان ایشان از مسئولان فرهنگی و هنری ، میثمی (رییس حوزه هنری خراسان رضوی)، استادی (رییس اداره ارشاد مشهد) ، کارگردان فیلم و نویسنده و دیگر عوامل دعوت به عمل آمد و از امین زندگانی در این مراسم تقدیر شد و از مجسمه و تندیس هنری این بازیگر رونمایی شد.

همچنین در این مراسم امین زندگانی هدایایی از استان قدس رضوی و همچنین آسایشگاه معلولین فیاض‌بخش و حوزه هنری استان قدس و بنیان فیلم دریافت کرد.

پس از پایان مراسم، نشست خبری با حضور خبرنگاران و اهالی فرهنگ و هنر در پردیس سینمایی هویزه برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *