رییس انجمن موسیقی خراسان رضوی استعفا داد

🔴 رییس انجمن موسیقی خراسان رضوی استفاده داد

متن استعفا رییس انجمن_موسیقی_خراسان_رضوی

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر مروارید
مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی
با سلام و احترام خبر کنسرت هنرمندی نام آشنا و البته غیر بومی در کانال های خبری و شبکه های اجتماعی منتشر شد که این موضوع از دو جنبه قابل بررسی می باشد:

اول اینکه هر حرکت موسیقی در استان و شهر قطعا باعث رضایت و شادمانی همشهریان عزیز و مردم خوب این خطه هنرخیز میشود (فارغ از اینکه آغاز یک حرکت موسیقایی در مشهد با استفاده از هنرمندان غیر بومی و نا آشنا به شرایط حساس شهر ، اساسا کار درستی است یا نه) .
و دوم نحوه انجام کار و فرایند اجرایی که در فضایی بدون تشریک مساعی و حتی اطلاع انجمن موسیقی استان شکل گرفته است. اینکه انجمن موسیقی استان و فعالین عرصه هنری شهر اینقدر نامحرم هستند که خبر های مهم و اساسی موسیقی شهر را ، باید از کانال های خبری مطلع بشوند.
و کلام پایانی
جناب آقای دکتر مروارید
در این چند سال که فرصت خدمت در انجمن موسیقی استان مهیا گردید متاسفانه ماه ها و روز های اخیر شاهد سخت ترین و بی نظم ترین ایام در اجرای برنامه های موسیقی هستیم . گویا برنامه ریزی، استفاده از ظرفیت های تخصصی، رفع موانع و اشکالات و ….برای کسی اولویت ندارد. در این شرایط پاسخی برای هنرمندان گرانقدر مشهد و استان که با هزار سختی و مشکلات امور می گذرانند نداریم.
چگونه است که باید شرکت های “کنسرت گذار” متنعم این سفره کوچک و پر خطر باشند و اهل هنر استان صرفا نظاره گر و سنگ زیرین آسیاب !
در قیاس عیار هنری ، با اعتقاد به مرز و جغرافیا نداشتن هنر و اثر هنری ، پیشانیِ بلند موسیقی خراسان افراشته و ارزشمند ، در سراسر کشور شناخته شده است و اینگونه بی تفاوتی به آن عجیب!
که
آن چه خود داشت زبیگانه تمنا می کرد…
ضمن تشکر و قدردانی از تمام دوستان هنرمند و مدیران گرامی که در این مدت همراه و یاور فعالیت های انجمن موسیقی استان بوده اند ،با عرض پوزش فراوان شرایط به گونه ای است که امکان ادامه همکاری با انجمن موسیقی استان برایم میسر نمی باشد و امیدوارم شرایطی بهتر و برنامه ریزی دقیق تر به جهت برگزاری رویدادها و فعالیت های هنری انجام پذیرد، تا شاهد شکوفایی هرچه بیشتر هنر موسیقی در استان باشیم.
با آرزوی توفیق
حامد طاهری تهرانیان

*****

🎬 پایگاه خبری تحلیلی هفت سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *