امضا تفاهم نامه همکاری محمد رضا کلائی شهردار مشهد مقدس، با اداره کل فرهنگ وارشاد خراسان رضوی

💢 محمد رضا کلائی شهردار مشهد مقدس، در امضا تفاهم نامه همکاری با اداره کل فرهنگ وارشاد خراسان رضوی؛

▫️با توجه به استقبال مردم از اکران فیلم های جشنواره فجر طی سالهای گذشته آماده همکاری برای برگزاری هرچه باشکوه تر این جشنواره همراه با افتتاحیه واختتامیه در شهر مشهد هستیم.

▫️معتقدیم که جشنواره فیلم فجر اسمال باید هرچه بهتر و با تبلیغات گسترده تر در مشهد برگزار شود که در این مسیر آماده همکاری هستیم.

▫️در کنار این موضوع در بحث تقویت تاتر نیز همانطور که قبل از این اعلام کردیم به دنبال ساخت مجموعه بزرگ تاتر هستیم که در این مسیربه همکاری اداره کل فرهنگ وارشاد نیازمندیم تا مجموعه ای فاخر برای تاتر مشهد احداث کنیم.

▫️در راستای راه اندازی سینما اکو و دعوت از سفرای کشورهای عضو سازمان اکو برای افتتاح این سینما نیز شهرداری مشهد در راستای راه اندازی سینما اکو در راستای معرفی هرچه بیشتر مشهد به کشورهای عضو این سازمان آماده همکاری است.

▫️برای برگزاری جشنواره ای ویژه مشهد، مانند جشنواره بین المللی فیلم کودک اصفهان و تاتر کودک همدان که به عنوان یک برند در کشور و جهان شناخته شده است نیازمند برنامه ریزی دقیق و جامع هستیم که آماده برگزاری اولین جلسه هماهنگی برای برگزاری این جشنواره در هفته آینده هستیم تا در صورت امکان این جشنواره را در سال ۹۸ برگزار کنیم.

▫️در نظر داریم ،در ماه مبارک رمضان سال آینده ،جشنواره رمضان را با حضور قاریان مطرح و ممتاز بین المللی برگزار کنیم ، همچنین نمایشگاه قرآن نیز سال آینده باید با شکوه بیشتری برگزارشود و برای در اختیار گذاشتن مکان مناسب برای برپایی نمایشگاه پای کار هستیم.

#هفت_سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *