حاشیه های روز دوم ۳۷مین جشنواره فیلم فجر

حاشیه های روز دوم فجر ۳۷؛ از رفت و برگشت یک فیلم تا حضور اینترنتی فاطمه معتمدآریا در سینما!

از رفت و برگشت چند ساعته «خون خدا» / آغاز اکران فیلم سعید روستایی/ خداحافظی وزیر ارشاد از وزارت خانه!به گزارش هفت سینما ، سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر چهارشنبه ۱۰ بهمن آغاز به کار کرد و پنجشنبه روز دوم آن پرشورتر از روز اول برگزار شد.

«متری شیش و نیم» بدون ممیزی به جشنواره آمد

درحالی که در ۲ روز گذشته اعلام شده بود فیلم «متری شیش و نیم» امکان دارد در جشنواره ملی فیلم فجر ۳۷ حضور نداشته باشد، مشکل فیلم حل شد و بدون ممیزی به جشنواره رسید.

صالحی با پُست خود خداحافظی می‌کند!

جدیدترین خبرها حاکی از آن است که عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مسئولیت خود خداحافظی می کند که این خبر بین سینماگران محل بحث شده بود.

حضور اینترنتی فاطمه معتمدآریا درنشست خبری بنفشه آفریقایی!

نشست خبری فیلم سینمای «بنفشه آفریقایی» ساخته مونا زندی درحالی برگزار شد که فاطمه معتمد آریا بازیگر این فیلم در نشست خبری حضور نداشت و با تماس اینترنتی که برقرار شد در نشست حاضر شد!

حضور یک مدیر سینمایی در نشست انیمیشن

علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد فارابی که به تماشای انیمیشن «آخرین داستان» نشست و سپس به نشست این فیلم رفت.

حل مشکل اینترنت

در حالی که روز اول مشکل اینترنت در کاخ رسانه وجود داشت ولی در روز دوم این مشکل کم و بیش برطرف شد.

اوضاع در سینماهای مردمی

کم کم تنور جشنواره داغ و صف های طولانی و سانس های فوق العاده نصیب فیلم ها می شود. برخی سینماهای مردمی به دلیل استقبال مردم برای نشستن روی زمین هم بلیت فروخته اند.

رفت و برگشت “خون خدا”!

سیاوش حقیقی تهیه کننده فیلم «خون خدا» ابتدا اعلام کرد به دلیل بی نظمی فیلمش را از جشنواره بیرون کشیده است ولی بعدا کارگردان اثر گفت با هماهنگی های انجام شده فیلم دوباره در جشنواره حضور دارد. نکته عجیب اینکه جشنواره کلا به هر دو اعلام رسمی بی توجهی کرد این در حالی است که اعلام تهیه کننده برای انصراف از فجر معیار یک اتفاق رسمی است و حال باید دید چرا فجر این فیلم را بدون سر و صدا دوباره پذیرفت.

عذرخواهی «تختی» از «معکوس»

تهیه کننده و کارگردان فیلم «غلامرضا تختی» از مسعود و پولاد کیمیایی برای جایگزین شدن فیلمشان به جای «معکوس» در روز اول جشنواره در کاخ رسانه عذرخواهی کردند. گفته شد که مشکل فنی باعث این تاخیر شد.

پایگاه چندرسانه ای هفت سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *