پردیس سینمایی هویزه از بهترین امکانات و تکنولوژی‌های روز دنیا بهره می‌برد

مدیرعامل موسسه فرهنگی تبلیغاتی «بهمن سبز» گفت: پردیس سینمایی هویزه از بهترین امکانات و تکنولوژی‌های روز دنیا بهره می‌برد و هیچ زمان نمی‌گذاریم از کیفیت آن کاسته شود.

محمود کاظمی مدیرعامل موسسه فرهنگی تبلیغاتی «بهمن سبز» وابسته به حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در گفتگو با خبرنگار هفت سینما با اشاره به جایگاه پردیس سینمایی هویزه گفت: سینما هویزه چه زمانی که سه سالن نمایش داشت و چه اکنون که ۹ سالن نمایش دارد، بهترین سینما بوده است و همچنان هم بهترین سینما است.

وی افزود: پردیس سینمایی هویزه حس و نوستالژی خاصی دارد و جای خاطرات دوران جنگ است.

مدیرعامل موسسه فرهنگی تبلیغاتی «بهمن سبز» با اشاره به اینکه پردیس سینمایی هویزه چند سالی دست موسسه سینما شهر بوده است، گفت: در این دوره از بهترین‌ها برای سینما هویزه استفاده شد و جایگاه خاصی چه از نظر مخاطب و چه از نظر فروش در سینماهای کل کشور پیدا کرده است.

کاظمی اضافه کرد: امیدواریم بعد از بازگشت سینما هویزه به جمع سایر سینماهای حوزه هنری، به جایگاه بهتری که اکنون هست برسانیم و هدف حوزه هنری هم بر این اساس است که چراغ هیچ سینمایی خاموش نشود و قطعا روی این موضوع فکر شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: وقتی می‌گوییم سینمای خانواده، باید بدانیم که می‌توانیم این امنیت را به خانواده‌ها بدهیم که وارد سینما شوند و فیلم ببینند، پس هر فیلمی را سینماهای حوزه هنری اکران نخواهیم کرد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی تبلیغاتی «بهمن سبز» تصریح کرد: با مدیریت امور استان‌های سینمایی استان، جناب آقای کریمی هم صحبت‌هایی در رابطه با پرسنل، فیلم‌ها و نحوه‌ تعامل با ادارات، حوزه هنری و مراکز خاص در مشهد داشتیم که جایگاهی که درحال حاضر پردیس سینمایی هویزه در مشهد دارد را نگاه داریم.

کاظمی در ادامه با اشاره به برنامه‌هایی که برای سایر سینماهای حوزه هنری در مشهد مانند سینما قدس دارند، گفت: سینمایی مثل قدس، جایگاه خودش را دارد، و برنامه‌هایی برای آن داشتیم ولی متاسفانه در حال حاضر باتوجه به موقعیتی که وجود دارد نمی‌توانیم به اهدافی که در رابطه با این سینما داشتیم برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *