مدیر تسنیم خراسان‌رضوی با مدیرکل ارشاد استان دیدار و گفت‌وگو کرد

مدیر دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در خراسان‌رضوی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان‌رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری هفت سینما، محمد شیخانی مدیر دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در خراسان‌رضوی در آستانه روز خبرنگار با مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد استان خراسان رضوی دیدار کرد.

در این دیدار جعفر مروارید ضمن تمجید از عملکرد خبرگزاری تسنیم در استان اظهار داشت: به‌صورت معمول این خبرگزاری را روزانه رصد می‌کنم و خوشحال شدم که شاهد بودم خبرگزاری تسنیم در بخش بین‌الملل نیز فعالیت پویایی دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی بیان کرد: توقع ما این است که خبرگزاری تسنیم خراسان رضوی در مسائل و رخدادهای فرهنگی و هنری استان به‌صورت ویژه و در قالب پرونده‌های خبری فعالیت داشته باشد و رخدادهایی مانند نمایشگاه کتاب و قرآن و یا جشنواره فجر را به صورت مفصل پوشش خبری دهد.

در این دیدار؛ محمد شیخانی؛ مدیر خبرگزاری تسنیم استان نیز بیان کرد: آماده گسترش تعاملات در حوزه‌های مختلف خبری با اداره کل ارشاد استان هستیم و از ایده‌های جدید در این حوزه نیز استقبال خواهیم کرد.

وی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت خبرگزاری تسنیم در استان گفت: خبرگزاری تسنیم خود را در جبهه رسانه‌های طراز انقلاب اسلامی تعریف می‌کند و در کنار فعالیت‌های خبری، تربیت نیروی انسانی را نیز به عنوان اولویت در دستور کار خود قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *