سرانجام «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» به کجا رسید؟

پوران درخشنده این روزها در حال نگارش فیلمنامه یک سریال برای تلویزیون است و در صدد است تا فیلم سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» را هم به سرانجام برساند.

به گزارش پایگاه خبری هفت سینما، پوران درخشنده این روزها مشغول نگارش فلیلمنامه سریال «مستوره اردلان» است و از طرفی مراحل پیش‌تولید فیلم سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» را نیز تا حدودی آغاز کرده است.

او در گفت‌وگو با خبرآنلاین درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» گفت: «به دنبال آماده کردن شرایط ساخت این فیلم هستم و پیش تولید را نیز به صورت جزئی آغاز کردم اما هنوز زمانی قطعی برای آغاز فیلمبرداری درنظر نگرفته‌ایم و همه چیز بستگی به مدت زمان پیش‌تولیدمان دارد.»

این فیلم درخشنده نیز همچون دیگر آثارش درونمایه‌ای اجتماعی دارد.

رخشنده در ادامه درباره ساخت سریالش برای تلویزیون توضیح داد: «سریال «مستوره اردلان»، اولین زن نمایشنامه‌نویس و شاعر کرد فیلمنامه‌اش در حال نگارش است و بر اساس اعلام تلویزیون قرار است این سریال به سرانجام برسد. در چند روز آینده نگارش فیلمنامه سریال را دوباره از سر خواهم گرفت.»

او ادامه داد: « مستوره اردلان زندگی تاثیرگذاری داشته و از آنجایی‌که من نیز به زندگی موفق این بانو علاقه داشتم، خودم نیز دوست دارم سریالش را بسازم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *