دومین “المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان کشور” در بخش «فیلم» و « فیلم‌نامه» برگزارمی‌شود

به‌گزارش پایگاه خبری هفت سینما، انجمن سینمای جوانان استان خراسان رضوی با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و انجمن سینمای جوانان ایران، دومین «المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان کشور» با پذیرش فیلم‌های ۳ دقیقه ای با موضوع آزاد و بین نوجوانان گروه سنی ۹ تا ۱۶ سال برگزار می‌شود.

در این دوره از المپیاد هیأت داوران به فیلم‌هایی با محورهای: « ایران من، شهر من، روستای من، خانه من، خانواده من، دوستان من، نوع دوستی، همیاری، نشاط و کودکی، خلاقیت در زندگی، دشمنان ما» توجه ویژه خواهند داشت .

گفتنی‌است این جشنواره با اهداف ایجاد زمینه مناسب برای حضور فعال نوجوانان مستعد، یافتن ایده های نو در سینمای کودک و نوجوان، ایجاد زمینه برای بروز استعدادهای هنری نوجوانان،ایجاد شرایط مناسب برای کشف و معرفی فعالان در حوزه تخصصی سینمای کودک و نوجوان، زمینه سازی برای گسترش فعالیت در حوزه سینمای کودک و نوجوان، ارتقا و رشد فرهنگ، دانش و ذائقه هنری نوجوانان از طریق فیلم کوتاه، معرفی توانمندیهای فیلم کوتاه بعنوان رسانه، ۸ تا ۱۴ شهریورماه سال جاری برگزار می شود .

علاقه‌مندان می‌توانند، با مراجعه حضوری به انجمن سینمای جوانان مشهد به نشانی پارک ملت مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا ع اتاق ۱۰۸از مشاوره و حمایت های مالی و تجهیزاتی برای تولید فیلم ، ایده ، طرح ها و فیلمنامه های خود اقدام کنند.

لازم به توضیح است زمان ثبت نام محدود است و علاقمندان نوجوان تا ۱۸ مرداد ماه برای ثبت نام و ارائه فیلم و ایده های خود به انجمن سینمای جوانان فرصت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *