تبریک رئیس شوراى شهر مشهد مقدس برای انتخاب پردیس هویزه مشهد به عنوان سومین سینمای پرفروش‌ و پرمخاطب‌ کشور

محمدرضا حیدری، رئیس شوراى شهر مشهد مقدس برای انتخاب پردیس هویزه مشهد به عنوان سومین سینمای پرفروش‌ و پرمخاطب‌ کشور پیامی را منتشر کرد.

متن پیام بدین شهر است:

عصر امروز به دالانی می‌ماند که جداره‌هایش را با مفاهیم گوناگون رنگ‌آمیزی کرده اند‌. ارزش‌ها در کمترین زمان مجال بروز، رشد و أثرگذاری می‌یابند و انواع بشر را با خود همراه می‌سازند.
یکی از مهم‌ترین بسترهایی که می‌توان درآن تسکینی بر آلام بشر امروز بود، حقایق را به تصویر کشید، به نبرد سیاهی‌ها رفت و چتر امید را بر سر ساکنان زمین برافراشت، «سینما» است.

هرچه اقبال شهروندان به انواع هنر ازجمله «سینما» بیشتر باشد، علاوه بر تمامی مزایای اقتصادی خود، به معنای این است که مردم تشنه آگاهی بوده و ارزش وجودیِ گوهر و ذات هنر و فرهنگ را دریافته‌اند و در پی پاسداری و گرامی‌داری جایگاه والای هنر هستند.

این‌که «هویزه» سینمای قدیمی و پرخاطره مردم مشهد رتبه سوم را در تعداد مخاطب و فروش در بین سینماهای کشور کسب کرده‌ است؛ یعنی ضرورت توجه به نیازها و علایق هنری ساکنان شهربهشت. یعنی مردم به این وادی گرایش داشته و شایسته توجهات بیشتری درجهت تقویت امکانات فرهنگی، هنری و بصری موجود در عرصه «سینما» هستند.

ضمن عرض خداقوت به تمامی دست‌اندرکارانی که بستر کسب این توفیق بزرگ را فراهم کردند، این موفقیت ارزشمند را به تمامی فعالان عرصه فرهنگ و هنر استان و شهر مشهد تبریک می‌گویم.

محمدرضا حیدرى
رییس شوراى شهر مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *