انتقاد تند تهیه‌کننده «لاتاری»‌ از ژن خوب جنجالی/ عکس

سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده سینما که آثاری چون «لاتاری» را در کارنامه دارد، به حرف‌های جنجالی فرزند سفیر پیشین ایران در ونزوئلا به تندی واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری هفت سینما، حرف‌های ساشا سبحانی جنجال‌های زیادی به پا کرده است و بازخوردهای زیادی داشته است. برای نمونه می‌توان به واکنش تهیه‌کننده سریال «پدر» اشاره کرد.

سیدمحمود رضوی در اینستاگرام نوشت: «دوست نداشتم در مورد اشخاص با اسم و مشخصات حرف بزنم، اما امروز وقتی عزیزی لینک ویدئوی این آقازاده را فرستاد و به تماشا نشستم حالم بد شد.

لقمه حرام تا آنجا در خون و گوشت و پوست اینها اثر کرده که نفی پدر می‌کنند ، آنقدر وقحات دارند که برای پاک کردن خودشان پدرانشان را زیر سوال می‌برند ، اف بر شما.

آقازادگی فقط یک اسم نیست یک مشی کثیف است که در دوران‌های قبل به شاهزادگی معروف بود ، همانهایی که برای رسیدن به قدرت پدر و برادران خود را به قتل می‌رساندند و بر جای آنها تکیه می‌کردند!!!

آنقدر دنیای اینها با دنیای مردم فاصله دارد که نمی‌فهمند برای توجیه عمل خود چه بگویند!!!! میگوید مردم من هم مثل شما هستم ! از خود شما ! من به خاطر شرایط کشورم را ترک کردم !!!!

اینها هنوز نفهمیده اند که از ٨٠ میلیون جمعیت کشور چند نفر قدرت و تمکن مالی رفتن از کشور را دارند و چقدر ندارند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *