«امشب برنامه را نیم ساعتی زودتر تمام می‌کنم»!/ تصمیم «شوکه کننده» از نگاه عادل فردوسی‌پور

[تصمیم شوکه‌کننده از نگاه عادل فردوسی‌پور مجری و برنامه‌ساز صداوسیما از این قرار است: می خواهم یک چیزی بگویم که هم شما و هم بچه‌های شبکه احتمالا شوکه می‌شوید، اما امشب برنامه را نیم ساعتی زودتر تمام می‌کنیم،]

فرارو گزارش داد: عادل فردوسی پور برنامه نود دیشب را حدود نیم ساعت زودتر از تایم همیشگی به پایان برد و گفت: «یک تصمیم شوکه کننده دارد». فردوسی‌پور که منتظر بود آیتم‌های مربوط به بازی نساجی و خونه به خونه شان تائید شود، بعد از عدم تائید روی آنتن گفت: «دیگر خسته شدم اینکه در این مدت برای پخش نشدن این آیتم‌ها عذر خواستم و دیگر برای نوبت پخششان زمانی را اعلام نمی‌کنم، ولی واقعا هیچ چیز خاصی هم ندارند این آیتم ها، اما این را بگویم که این مشکل اصلا از بچه‌های گروه ما و تیم شبکه سه هم نیست، اما بالاخره دیگر؛ حالا…» او قبل از این‌ها هم گفت: «می خواهم یک چیزی بگویم که هم شما و هم بچه‌های شبکه احتمالا شوکه می‌شوید، اما امشب برنامه را نیم ساعتی زودتر تمام می‌کنیم، چون واقعا برای این بحث نیم ساعتی زمان گذاشته بودیم، اما همچنان این تصاویر اجازه پخش ندارد.» فردوسی پور البته در ماه‌های اخیر و در برنامه ۲۰۱۸ هم چند بار به علت به هم خوردن بعضی از برنامه‌ها قهر کرده بود؛ بخصوص در روزی که از حضور کارلوس پویول در استودیوی برنامه جلوگیری شد.
از سوی دیگر وانانیوز نوشت:

دوشنبه شب برنامه ۹۰ یکی از بدترین برنامه های تاریخش را پشت سر گذاشت.

به گزارش وانانیوز،

عادل فردوسی پور به مرور بی انگیزه تر از همیشه انگار ۹۰ را اجرا می کند. دوشنبه شب فارغ از اینکه او به دلیل سانسور آیتم های مربوط به نساجی قائمشهر ، با کمی دلخوری و قهر ، آنتن را نیم ساعتی زودتر تحویل داد و بهانه آورد که آیتم آماده برای آن بخش ندارد ، شب خوبی هم در کنار بچه های تیمش پشت سر نگذاشتند.

در این شب بی از همیشه این دیالوگ های میان او و عوامل پشت صحنه اش رو آنتن رفت. سر و صداهای بلند و گاه بی دلیل و توضیحاتی که بلند بلند از پشت صحنه به عادل یا دیگر عوامل اجرایی می داد ، از ابتدایی ترین اصولی است که در برنامه سازی رعایت می شود اما عادل این هفته خیلی بیشتر از همیشه این آشفتگی را در استودیو برنامه اش داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *